ART / Lithographs / Giclée 13693697
nr 1369 3697
GICLÉE
Vladimir Kemendy, 'Medelhav'. Signed, numbered 66/100, ca 18x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Vladimir Kemendy, "Medelhav". Signerad, numrerad 66/100, ca 18x28 cm, oramat löst blad
SEK 100
Monday December 21 2020
at 20:49:41
21/12 20:44:41